Camp Alamo (321st ASA Bn) (301st ASA Det M)
John Bosak
William Clymer
Michael David
Ronald E. Harrison
Jerald Kearney
Gene Mack
Arthur E. Ogle 61
Robert Patton 65-66
Jeff Peterson
Rick Speros 71-72
Richard Wortman
Camp Beaumont (Co. A 508th USASA GP)
Leonard Diggs 69-70
Camp Carroll - Daegu City
Gerald Grenier
Camp Casey - Tongducheon (321st ASA Bn) (508th ASA) (509th ASA) (329th ASA Co.)
Robert Barclay
Nick Barzelay
Rex Bohner
James H. Brown 55-57, 68
David Bullard
Gregory Carson
George Corbett
Lewis Costley
Francis Couvillion 79-80
Patrick Dalager
Bob Davis
Joseph Davis
Richard Early 61-62
Joseph Evans
Richard Gibson
Ronald E. Harrison
Clifford Hart
Darrel Hopkins
Roger Kapusta 76
Billy Kelly
Randy Korzen
James Murphy 68-69
Charles Murrell
Arthur E. Ogle 62
Brent (Ozzy) Ostwald
Robert Patton
David B. Powers 59-60
Jim Price 63-64
Wayne Ramsey
Louis Rehwinkel 64-65
Mark Russell 71
Harold "Harry" Nick Schuh
Samuel Simpson
Rick Speros
Lloyd Spiegel
Jim Trautman
Ken Wilks 68-69
Camp Humphreys (177th ASA Co) (332nd ASA Co) (SAD III) (USASAFS) (FS Korea) (CRS-K) (146th ASA Avn) (337th ASA Co.) (501rd MI Bn) (Dets A & B) (146th AVN) (329th ASA Co) (USASAOC) (Zoeckler Station)
James F. Alexander
Steve Alexander
Dennis Allen
Dick Allen
Raymond Anderson
Bill Anselm
Juana Torres Aponte 76-77
Paul Ard
Dave Ashbrook
Wayne Ausbrooks
Jerry Ausmus
Robert Awtrey
Howard Benjamin Arkwright 61-62
Lee Autry 76
Kenneth Baker
Bob Baldwin 69-70
Dave Balfour 71-73
Kenneth Barnett
Richard Barnette
James Barry
Joseph Baxter 71-72
Michael Bednarck
Bruce Beliveau
Paul Bittner 65-67
Robert Bivens 74-75
Edward Block 62-63
Daniel Bowman
Jerry Bowman
james Boyce
Terry BrassField 79
Timothy Braun
Raymond Brennan 75-76
Wayne Brule
Donald Byers
Don Cain
Mel Calvert
Denny Cardona
John Carroll
John G. Cedillo Jr
Gary Chamberlain
Ralph J. Charette 69-70
Jack Charron
Ronald Coleman 70
Thomas Collins Jr
Michael Cook
Gregory Colson
Mel Corning
William (Bill) Corrie III
Chuck Cramer
Cliff Critch 69-70
Carl Cunningham
Robert "Bob" Cutshaw
Gary Dabakey
Grant Deem
David Delp 58-59
Colin Devlin
Dan "Bullet" Dickerson 73-74
Red Dickhens 77-79, 80-81, 82-83
Gino DiGiulio
Ray Dix 68-69
Richard Douma
Fredrik Enders
Abran Esquibel
Richard J. Fahey
Russell Fahrendorff
James Falvey
Hal Feather
Stephen J. Feltenberger
Joseph Ferrara
Ralph Ferrara 70-73
David Forbes
Eric Frantz
Richard (Dick) Franz
Don Fulton 73-75
Dennis Funk
Richard Gagnon 67-68
William Gagnon 1980-1981
Arthur Gardner
Jim Gardner
Norman Garrett
Steven Gillian
Ian Gladding
Paul Gnau 74
Randy Goldberg
Richard Goodman
Larry Gordon 67-68
William Gorley
James Gotwalt
Minnie C. Grant
Brian Green
Kenneth Greenawalt
Thomas Gro
Darrell Hansen
Gerald "Pat" Hasty 70-71
Stephen Hawkins 64-65
Timothy Heimel
George Helfrick
Thomas Hernandez 71-72
James Heth 63-65
Jerry Hill
Bruce Hodgkins
Stephen Holland
Richard Holsinger
Darrel Hopkins
Michael Houston 79-81
Michael Howard
Stephen Howser 63
Robert Huber 61-62
Edward Huttenlocher
John Johnson
Patricia Johnston
Buck Jones
Glen Jones
Henry (Ken) Jones 76-77
Kenneth Jones
Virgil Jose 61
Roger Kapusta 76
Dan Karnes
Charles Kemp
Edward Kent 68-69
Sam Kidder
Mike Kiessling
Paul T. Kiefer 63-65
Richard Kirchsmann
Ralph Kruse
Melvin (Frenchy) Lafargue 60-61
Don Lafleur
Charles Lake
Glenford (Jerry) Lambert 70-71
John Landkrohn 71-72
Steve Lane
Jim Leonard
James Fortenberry (Linn) 64-65
Dan Ledbetter
James (Jim) LeMon
Donald Lombardo
Corando Emilio Longoria
Ronald Mackey
Kennith Marshall
David Maudlin 68-69
Dick Maughan
Dennis Maxwell 69-70
Mick McCombs 63-64
Bill (Mac) McCrory
Mike McDonald 74-75
James McGuire 88-89
Bob McIntosh 61
Louis McKinney
Curtiss "Woody" McLane
Rick McLane 67-68
Julius McMillan
Lincoln L. McMillen
Patricia McQuinn
Charles Milhans
Terry Miller 70-71
Charles W. Moore 69-70
George K. Moore
Jill Morgenthaler
RJ Moyers
Gary Mousseau 71-72
Bob Mullins
Harold Murray 66-67
Charles Murrell
Bill Nead
John Neumeister
Steve Newton
Erik Overmyer 71-72
Perry Pace 59-61
Ben Padgett
Roger Parkhurst
Frederick Pauer
Mark Pekar
Joe Petrone
Robert Phillips
James Pickard
Neil Piercey
Ronald (Ron) Pollock
Don Porter 70-71
Larry Poteet
John Powell
William Quick
Ronald Quizon 67-70
Bryan Reid
Art Richards 69-70
Gary Richmond
Joseph Ripp
Bill Rogers
Arthur J. Romanowski
Ernest (Ernie) Romero
Arthur Rossa 68-69
Robert Roth
Steve Rothert 69-70
Jim Rowe
Steve Rubenstein 60
Richard E. Rye 68-70
Claud M. Sanford
Terry Sapp 72
Kenneth Schelper
Marc Schramm
Michael Shea
Steve (Stepen) Simmons
Charlie O. Simpson 61-62
Bill Smith 70-71
Jesse Smith
Tom Smith
Richard Snider 70-71
Roger Snider 76-77
Randall Snook
Mike Spaulding
Clark Squires
Mark Stanton 74-75
Jerry Stecewicz 64-65
Richard Stoll
Gary L. Suidikas 65-66
Tom Sutherland
Bob Swanson 63
Douglas Targett
Bob Taylor 65-66
Eric Thornton 86-87
Elmer Tibbetts 72-73
Gregory Tony Underwoit
Doug Vizena
Anthony (Tony) Wadeck 85-89
Dennis Wagaman
David Waldmann
Kelvin Wallace
Gary Walsh
William H. Warrick III 70
Charles Watson 64
Greg Wax
Jim Wester 62-63
Richard Whipple
William Wigent
Patrick Williams
Ernie Wolfchief
David Yates
Victor Yingst
Stanley (Stan) Zimmerman
Bob Zimmers
Camp Page (329th ASA) (332nd MI Det)
Curt "Bart" Bartholomew 76-77
Robert Dibble
James Grant
Kirk McDowell
RJ Moyers
William "Bill" Rich
Henry Young 75-76
Camp Red Cloud Uijeongbu (508th USASA Gp) (303rd CRC) (301st ASA Bn) (321st ASA Bn) (326th CRC) (301st CRC) (USASA SCTY Det)
Tom Adams 57-58
Dave Balfour 72
Richard Brannan
James H. Brown
Vincent P. Caruso 58-59
Glen Chandler
George C. Claypool 61-62
William Clymer 57
Carl Cunningham
David King 55-56
Ronald Klein
Jill Morganthaler
Ronald Myers
Arthur E. Ogle
Roger Parkhurst
Ray Phillips
Gene Lavon Porter 55
Terry Sapp 69-70
Gary Vincent
Hwaaksan (508th ASA Gp. Det K)
Tom Allen
Robert Awtrey
Robert Neumann
David Pesarik
Inchon (503rd Mp Det)
Dennis O'Donnell
Kang-Wha-Do (255th ASA DET) (226th ASA Co) (277th ASA Co)
Robert Baldwin
Nicholas Barkas
Edward Bloom
Jerry Bowman
Michael Carl 70-71
John Carroll
Joseph Chavez 61-62
Gary Creason 65-66
Harvey Davis 71-73
Robert Dillard
Richard Dunn
Larry Frank
Dave Harjala 63-64
Thomas Hernandez 71-72
Ron Holfield 70-71
Doug Hone
Dale Hughes
Rick Hunter
John Johnson
Byron Matson
David Metivier
John Mithen
George K. Moore
Gary Mousseau 71
Kevin Myers
Jerry Odash 65-67
David Parnell
Van Patterson 70-71
Jeff Peterson
Jim Peterson
Larry Ridgway
Daniel Rohrbach
Bill Shannon 59-60
John D. Shugart 71
Thomas Snead 64-65
Earl Swenson 57-59
Clemens John Tarter
Gregory Thames 68-69
Ronnie Thompson 68-69
Thomas Tillinghast
Rod Walker (USMC)
Edward Wampler 57
William H. Warrick III 70
Patrick Williams
Kunsan
Ronald Mamula
Mia-Ri (177th ASA Co.)
Phillip Eaton 59
Elwyn M. Hux
Charles Mathews 59-60
Paeng-Yong-Do Det A (303rd Com Recon Bn) (177th ASA Co)
Charles Baldwin 65-66
Rocky Campagna 69-70
Michael Howard
Bill Shannon 59
Kenneth Skidmore 57-58
Clark Squires
Pan Mun Jom (JSA)
Mick McCombs
Pusan (520th)
Robert Evans
Robert Proctor
Seoul (SUSLAK) (KMAG) (501st CRG) (330th CRC)
Robert Clark
Francis Couvillion 62-63
Donald (Don) Ellingson 53-54
Leroy W. Gardiner
Anthony (Tony) Wadeck 76
James Wilburn
Sokcho-Ri Det B (177th ASA Co)
Guy E. Collins 56-58
Russell Fahrendorff
Charles Fulp
Richard Hall
Michael Howard
Stephen Hawkins 64-65
Stephen Howser 63-64
Steve Johnson 65-66
James (Jim) LeMon
Ronald (Ron) Pollock
Fred W. Reiber 62-63
Bob Sten 69-70
Bob Swanson 63-64
Charles Watson 64
Taegu (146th ASA AVN)
Chuck Cabble
Floyd H. Duncan Jr 75-76
Arthur Palmer
Jim Peterson
Joe Sturdivant
Tong-Du-Chong (321st CRC)
Gary Vincent
Uijeongbu (USASA SCTY Det)
Vincent P. Caruso 58-59
Richard Leon Mascari
Gary Vincent
Ronald Whittle
Wonju (CST #1, FROKA)
Steve Longacre 82-83
Yangju (330th Comm Recon)
Donald (Don) Ellingson 53
Yong-Chon (326th CRC) (329th CRC) (330th CRC) 126th Signal Service Co.) (329th CRC)
David (Jed) Fall 53-55
Lloyd Hicks
George F. Miller 52-53
Bill Rogers
Duane Shamburg 51-52
Robert Smith 50-52
Yong-Dong-Po (508th ASA Gp) (501st ASA Gp) (502nd M.I.)
Joseph Ancharski
Randal Arredondo
Stephen R. Arrowood
Bill Anselm
David Ashbrook
Mike Atwell 64-65
Walter J. Bannerman
Nicholas Barkas
Timothy Bertrand
Joseph Bessler
Jameaes Boyce
James D. Brown 65
James H. Brown
Richard A. Ciarrocca
Chuck Cline
James Cole
Guy E. Collins 56-58
Bob Cooney 56-58
Marvin Corley
John Devenish 54-55
Jimmy Dillard
Richard Douma
Robert "Steve" Everly 68-69
Arthur Fagan 65
Martin Fosberry
Robert Gaspar
Charles Gebhardt
Claude Gillette (Blade)I
an Gladding
John W. Graham III
John Grosskopf 66-68
Terry Hester
Homer Hodge 61-63
Charles Howlett
Rick Hunter
Robert James
Buck Jones
Virgil Jose 61
Jerald Kearney
Clyde (Ray) Kessler 66-67
Richard Kezar 67-68
Jimmy Knioum
James (Jim) LeMon
Arthur Lewis
Harold Liberty
Lowell Linde 65
Vince Lombardo 62-63
David Lovett
Robert Maclemale 62-63
Christopher McCormick
Robert Michaels
Jim Montgomery
Roger Morris 63-65
RJ Moyers
Brent (Ozzie) Ostwald 67-68
Tom Paskert 67
JB Perry
Edward Peterson
Robert Phillips
George Recentio
Robert Rohrbach
Terry Rosga
Jim Rowe
Henry San Miguel
Terry Sapp 69-70
Robert Sawyer
Ronald Schonebaum
Charles Seliga
Lee Smith 76-77
Terry Smythe
Jerry M. Swords
Douglas Targett
Anthony Vetrano 63-64
Anthony (Tony) Vining 67-68
Anthony (Tony) Wadeck 85-89
Edward Wampler 58-59
Gary Watts 67-69
James E. Williams 62-64. 66-67
Tom Williams
Yong-San (SUSLAK) (508th) (524th MI Group)
Ronald Benson
Stanley Conyer
Francis Couvillion 69-70
Gerald Grenier
Michael Haines
David Hatfield
Gene Laughridge
Herman Miller
Arley Turner 52-53
Mark Wattam
Larry Wilburn